Firma pilkarskiecentrum.pl to kompleksowy system rozgrywek sportowych obejmujący
m.in. ligi weekendowe, ligi wewnętrzne dla pracowników, ligi firmowe,
biznesowe w tygodniu czy turniej branżowe oraz treningi i zajęcia sportowe.
Ponadto organizuje eventy o charakterze rekreacyjno-sportowym:
konferencje, szkolenia, pikniki, rejsy, etc.
Image is not available
Gale i nagrody zwycięzcy i uczestnicy rozgrywek i imprez sportowych SportLiga.PL
na zakończenie każdej edycji otrzymują atrakcyjne nagrody m.in.:
Puchary, medale, statuetki, dyplomy pamiątkowe.
GALE I NAGRODY
Image is not available
Slider
PilkarskieCentrum.PL należy do WLS, Sp. z o.o. , która jest organizatorem WLF - Warszawska liga futbolu - ligi piłkarskiej, której mecze odbywają się weekendy, dedykowanej dla drużyn koleżeńskich, amatorskich, przyjacielskich oraz studenckich, a także firm, oraz LigaFirm.PL , której to mecze odbywają się w tygodniu jest to liga piłkarska dla biznesu. Jesteśmy również organizatorem m.in. lig weekendowych, lig wewnętrznych dla pracowników, lig o charakterze firmowym oraz biznesowym, turniejów branżowych oraz treningów i zajęć sportowych, turniejów charytatywnych. Ponadto, organizujemy eventy o charakterze rekreacyjno-sportowym, konferencje, szkolenia, pikniki, rejsy i wszelkiego rodzaju wydarzenia, których głównym celem jest propagowanie i popularyzowanie sportu.

PilkarskieCentrum.PL posiada unikalne doświadczenie zdobyte w ciągu nieprzerwanej, blisko 5 letniej obecności na rynku. Dysponujemy niezbędnym doświadczeniem, zasobami, fachowym oraz kreatywnym zespołem zorientowanym na Klienta oraz jego potrzeby. Z powodzeniem obsługuje liczną i zróżnicowaną grupę Klientów począwszy od międzynarodowych korporacji, poprzez małe i średnie firmy, aż do administracji państwowej i samorządowej. Ponadto, obsługujemy również wszelkie kluby sportowe, organizacje studenckie, małe i średnie firmy, stowarzyszenia, rodziny, młodzież i dzieci oraz wszelkie zainteresowane grupy. Zapewniamy Klientom optymalną i niezwykle korzystną relację ceny w stosunku do najwyższej jakości proponowanych usług.Skutecznie dbamy o najwyższe standardy obsługi, dobrą atmosferę, która jest dla Nas bardzo ważna, a przede wszystkim o wygodę i potrzeby Naszych Klientów. Dzięki temu z powodzeniem budujemy owocne i długoterminowe relacje ze swoimi Klientami i partnerami biznesowymi. Ponadto, jesteśmy organizatorem turniejów oraz treningów dla drużyn firmowych oraz wszelkich zainteresowanych grup.


1. Oferta
W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:

Warszawską Ligę Futbolu czyli profesjonalne i kompleksowe rozgrywki piłkarskie w weekendy, które są organizowane na najwyższym poziomie i z pasją tzw. szóstki piłkarskie, siódemki piłkarskie. Składa się na to wiele czynników tj. indywidualne podejście do każdego Klienta oraz doskonałe warunki do gry, a także profesjonalni sędziowie czy rozbudowane opisy oraz statystyki indywidualne. Nasza profesjonalna obsługa zadba również o relację foto, video oraz transmisje na żywo.

LigaFirm.PL czyli profesjonalne rozgrywki piłkarskie, które obejmują przede wszystkim ligi dla biznesu w tygodniu, ligi wewnątrz firmowe dla pracowników, zajęcia sportowe oraz treningi. Dzięki profesjonalnej obsłudze oraz skutecznej dbałości o najmniejsze detale, Nasze rozgrywki wyróżniają się dobrą atmosferą oraz wygodą dla uczestników. Dbamy o wszelkie kwestie organizacyjne, jednocześnie zapewniając wysoką jakość sprzętu firmy ADIDAS, napoje nawadniające oraz ubezpieczenie NNW. Liga biznesu rozgrywa swoje mecze w okresie całego roku na dogodnie położonym boisku w obrębie warszawskiego Ursynowa. W myśl maksymy „Mens sana in corpore sano”, czyli „W zdrowym ciele zdrowy duch” zapraszamy do współpracy firmy pragnące zadbać o zdrowie, doskonałą kondycję fizyczną swoich pracowników, a przede wszystkim ich satysfakcję.

PilkarskieCentrum.PL – umożliwiamy Państwu wynajęcie obiektu sportowego przy ul. Na Uboczu 9 na warszawskim Ursynowie. Wraz ze stowarzyszeniem „ISKRA”, które zajmuje się wspieraniem dzieci i młodzieży z rodzin alkoholowych i dysfunkcyjnych, promowaniem sportu, kultury a także teatru, jednak przede wszystkim skupia się na organizacji turniejów charytatywnych, z których cały dochód przeznaczony jest leczenie, oraz rehabilitacje dzieci. Wspólnie jesteśmy organizatorem turniejów dla młodych piłkarzy, a wszelkiego rodzaju statystki i wyniki dostępne są w serwisie www.turniej.org

FutbolStyl.PL to sklep piłkarski, który zajmuje się profesjonalnym wyposażeniem podmiotów i instytucji sportowych, a także klientów indywidualnych. W ramach swojej działalności sklep prowadzi produkcję oraz sprzedaż hurtową i detaliczną artykułów o charakterze sportowym, ze szczególnym nastawieniem na sporty drużynowe z piłką nożną na czele.

PucharyStyl.PL to sklep z pucharami etc, który powstał dzięki wieloletniej, a przede wszystkim owocnej współpracy z wiodącą na rynku firmą TRYUMF, zajmującą się produkcją i handlem detalicznym oraz hurtowym wszelkiego rodzaju pucharami, medalami i trofeami sportowymi.

2. Warszawska Liga Futbolu

Warszawska Liga Futbolu znana również jako SportLiga.PL to jedna z największych weekendowych lig, których głównym zadaniem jest skupianie amatorskich drużyn o charakterze przyjacielskim, studenckim i firmowym w obrębie Warszawy oraz jej okolic. Organizowane rozgrywki podzielone są na ligi o zróżnicowany poziomie, a wszystkie drużyny uczestniczące w rozgrywkach piłkarskich Warszawskiej Ligi Futbolu otrzymują kompletny produkt składający się z:

• doskonałego boisko piłkarskiego z wysoką sztuczną trawą, o wymiarach 64x36 – PilkarskieCentrum.PL,
• spotkań nagrywanych kamerą GoPro Hero 4 oraz kamerą Canon i umieszczane na naszym kanale YouTube,
• 9 meczów organizowanych wyłącznie w weekendy,
• czasu meczu 2x25 minut,
• profesjonalnej obsługi sędziowskiej oraz technicznej w trakcie spotkań,
• wodę mineralnej oraz ubezpieczenia NNW,
• najlepszy na rynku Nowy Serwis Internetowy, gdzie prowadzone są pełne statystyki, klasyfikacje, a także galeria zdjęć ze spotkań,
• doskonałego Serwis FOTO - galeria zdjęć,
• profesjonalnego serwisu VIDEO, dzięki któremu mecze nagrywane są w jakości HD (skróty kolejek, najładniejsze bramki i wiele innych),
• uroczystej Gali podsumowującej rozgrywki wraz z rozdaniem nagród

Pełna oferta dostępna w linku: kliknij tutaj
Zapisy do ligi: kliknij tutaj

Zgłoś drużynę już dziś i zobacz prawdziwą rywalizację wśród swoich znajomych lub pracowników- wpisowe tylko 1 850 PLN

Wszelkie pytania oraz zapisy prosimy kierować na Naszą skrzynkę pocztową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zgłaszać pod nr: (+48) 513-654-654


3. Liga Firm - Liga w Tygodniu

Ligi Firm - rozgrywki piłkarskie dedykowane rozgrywki przede wszystkim dla firm i instytucji, których mecze rozgrywane są w tygodniu. To profesjonalnie i kompleksowo przygotowany produkt, w ramach którego wszyscy uczestnicy otrzymują najwyższej klasy usługę, w której skład wchodzą m.in.:

• doskonałego boisko piłkarskiego z wysoką sztuczną trawą, o wymiarach 64x36 – PilkarskieCentrum.PL,
• dogodne położenie, znajdujące się niedaleko metra Imielin (ok. 5 minut drogi pieszo)
• jedno spotkanie tygodniowo 2x20 minut w wybrany wcześniej dzień: poniedziałek, wtorek, środa lub czwartek,
• 12 gwarantowanych meczów,
• profesjonalna i doświadczona obsługa sędziowska oraz techniczna w trakcie trwania spotkań,
• najlepszy na rynku NOWY SERWIS INTERNETOWY, zawierający pełne statystyki, klasyfikacje, a także galerie zdjęć,
• bezpłatna reklama firmy w serwisie internetowym oraz możliwość wywieszenia swojego banneru na rozgrywkach,
• atrakcyjne nagrody dla zwycięzców, które są wręczane na uroczystej gali zakończenia ligi,
• zapewniamy również wodę mineralną na rozgrywki oraz ubezpieczenie NNW,

Pełna oferta dostępna w linku: kliknij tutaj
Zapisy do ligi: kliknij tutaj

Zgłoś drużynę już dziś i zobacz prawdziwą rywalizację wśród swoich znajomych lub pracowników - wpisowe tylko 2,699 PLN
Wszelkie pytania oraz zapisy prosimy kierować na Naszą skrzynkę pocztową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zgłaszać pod nr: (+48) 513-654-654

 
4. Kadra i Obsługa

Nasza kadra jest doświadczonym i profesjonalnym organizatorem sportu, który dysponuje unikalnym "know-how" oraz fachowym i kreatywnym zespołem nastawionym na zaspokajanie wszelkich potrzeb Klientów. Obsługa dba nie tylko o dobrą atmosferę, ale także o wygodę i zadowolenie Naszych Klientów, którzy są dla Nas najważniejsi. Należy wspomnieć, iż na zakończenie rozgrywek nagradzane są zarówno drużyny, jak i indywidualni zawodnicy, a także kibice Warszawskiej Ligi Futbolu oraz Ligi Firm. Jesteśmy organizatorem największej amatorskiej ligi siódemek piłkarskich w Warszawie. SportLiga.PL zapewnia Klientom pełną, a przede wszystkim kompleksową obsługę w trakcie trwania rozgrywek i imprez. Nasza firma zapewnia profesjonalną obsługę oraz doświadczonych sędziów do prowadzenia zawodów w wybranej przez Państwa dyscyplinie (piłka nożna, koszykówka, siatkówka, lekkoatletyka).
W trakcie wszystkich imprez, spotkań oraz rozgrywek ligowych na miejscu obecni są pracownicy obsługi technicznej wydarzenia. Ubrani w jednolite stroje firmowe dla szybkiej identyfikacji, zawsze służą niezbędną pomocą. SportLiga.Pl zapewnia profesjonalny i kompleksowy sprzęt, niezbędny do przeprowadzenia wszystkich imprez. W rozgrywkach ligowych używane są piłki produkowane wyłącznie przez wiodących producentów, a drużyny które nie posiadają jednolitych strojów mają do dyspozycji (na czas trwania zawodów) znaczniki z numeracją. Obsługa dysponuje również walizkami medycznymi w skład, których wchodzi m.in. suchy lód, opatrunki, woda utleniona oraz inne potrzebne medykamenty niwelujące skutki kontuzji, otarć itp. Ponad to, obsługa Klientów w trakcie rozgrywek ligowych obejmuje również czas pomiędzy poszczególnymi kolejkami spotkań.
W trosce o jak najlepszą efektywność organizowanych przez Nas imprez, a szczególnie w celu dopięcia wszelkich szczegółów oraz załatwiania bieżących spraw związanych z rozgrywkami, jesteśmy ciągły kontakcie telefonicznym oraz e-mailowym. Ponadto, przy wcześniejszym omówieniu szczegółów, kapitanowie drużyn mogą otrzymywać telefoniczne przypomnienie 2 lub 1 dzień przed każdym zbliżającym się meczem czy spotkaniem. W okresie rozgrywek funkcjonują dedykowane serwisy internetowe, a dodatkowo uczestnicy otrzymują biuletyn elektroniczny z relacjami, wynikami, tabelami, terminarzem oraz wszelkimi zestawieniami. Wszystkie imprezy obsługiwane są przez serwis fotograficzny, który dokumentuje ich przebieg.
Wybrane imprezy organizowane przez SportLiga.PL są relacjonowane przez ogólnodostępne media tj. prasę, portale internetowe, radio oraz telewizję.

5. Gale i Nagrody

Zwycięzcy oraz wszyscy uczestnicy rozgrywek i imprez sportowych SportLiga.PL na zakończenie każdej edycji otrzymują atrakcyjne nagrody m.in.: puchary, medale, statuetki oraz dyplomy pamiątkowe.
Przewidujemy również innego rodzaju nagrody tj.:
• nagrody finansowe - rabaty na kolejne edycje,
• nagrody rzeczowe: wycieczki zagraniczne, odzież oraz sprzęt: sportowy, RTV i multimedia renomowanych producentów,
• atrakcyjne upominki tj.: karty rabatowe, bilety do kina, albumy oraz wydawnictwa o tematyce sportowej.
Wszystkie nagrody są wręczane w trakcie uroczystych gal zakończenia, połączonych z bankietem, dyskoteką, posiłkami oraz innymi atrakcjami. Gale odbywają się zawsze w prestiżowych klubach i dyskotekach, a w celu zapewnienia najlepszej atmosfery gośćmi imprez są znane postacie ze świata sportu, które osobiście dekorują zwycięzców.

 
6. Nasze Realizacje: Rozgrywki Wewnętrzne

Wewnętrzne rozgrywki ligowe przeznaczone są dla wybranych Klientów lub wyselekcjonowanej grupy Klientów np. z jednej branży. Występują w nich drużyny pracownicze, które reprezentują najczęściej poszczególne komórki organizacyjne, działy, departamenty itp. Praktykowany jest również udział w rozgrywkach partnerów biznesowych. SporLiga.PL oferuje rozgrywki ligowe we wszystkich dyscyplinach sportowych, a zwłaszcza:

• piłce nożnej na sztucznej trawie (7 i 6 osobowa),
• piłce nożnej halowej,
• piłce nożnej plażowej,
• siatkówce halowej,
• siatkówkę plażowej.

7. Nasze Realizacje: Imprezy Okolicznościowe Turnieje

Ważnym segmentem Naszej działalności jest SportLiga.PL, która organizuje wszelkiego rodzaju imprezy i wydarzenia o charakterze okolicznościowym. Są to m.in.: otwarte i wewnętrzne Turnieje Sportowe, tzw. Igrzyska Firmowe z wieloma dyscyplinami sportowymi oraz imprezy integracyjne, pikniki, konferencje, a także rejsy śródlądowe i pełnomorskie. Zwykle są to realizacje jednorazowe, ale istnieje też spora grupa wydarzeń i imprez o charakterze powtarzalnym w dłuższych okresach np. co kilkumiesięczne lub coroczne. Zasięg Naszej działalności obejmuje wszelkie szczeble (lokalne, regionalne, ogólnopolskie oraz międzynarodowe), a liczba uczestników (od kilkunastu do kilkuset uczestników) czy profili wydarzeń okolicznościowych ma charakter unikalny i ściśle zależny od koncepcji przedstawionej przez Klienta.
 
8. Sponsoring:

Sponsoring SportLiga.PL jest prowadzony w celu podniesienia atrakcyjności oferty. Podejmujemy współpracę z Partnerami w ramach umów sponsorskich, w zamian za świadczenia na rzecz wybranych rozgrywek. SPOERTLIGA.PL oferuje m.in.: umieszczenie reklamy zainteresowanego podmiotu (sponsora) w trakcie trwania wybranych rozgrywek lub grupy rozgrywek, a także w trakcie innych wydarzeń organizowanych przez SPORTLIGA.PL np. pikniki, gale zakończenia etc. Obejmuje umieszczenie reklamy zainteresowanego podmiotu (sponsora) na strojach (uniformach) obsługi technicznej i sędziowskiej na czas trwania wybranych rozgrywek lub grupy rozgrywek, a także wykorzystanie wybranych lub wszystkich serwisów internetowych SPORTLIGA.PL do promocji i reklamy sponsora. Firmy zainteresowane szczegółowymi informacjami dotyczącymi sponsoringu imprez oraz innych wydarzeń serdecznie prosimy o kontakt.